Pengawal Pemproses Ethernet Allen Bradley 1769-L35E CompactLogix
Hanya tinggal 10 - Cepat habis dijual
SKU PRODUK : 1768-L35E
JENIS PRODUK : Pengawal Pemproses
PENJUAL PRODUK : Allen-Bradley
  • 100% Alat Ganti Asli – Pulangan Tanpa Risiko Dalam 30 Hari
  • Jaminan 1 Tahun & Sokongan Pakar untuk Setiap Pesanan
Butiran Produk
Gambaran Produk
Spesifikasi Teknikal
Ciri Spesifikasi Terperinci
Pengilang Allen Bradley / Rockwell Automation
Nombor Bahagian 1769-L35E
Keluarga Produk CompactLogix 5335E
Memori Pengguna 1.5 MB
Memori Tidak Luntur 64/128 MB CompactFlash
Port Komunikasi 1 EtherNet/IP; 1 RS-232 (DF1/ASCII)
Arus Backplane 660 mA @ 5V DC; 90 mA @ 24V DC
Kapasiti Modul I/O Menyokong sehingga 30 Modul I/O
Bank Pengembangan Sehingga 3 Bank I/O
Berat 0.71 lbs (0.32 kg)
Keadaan 100% Baru Asal
Kelebihan Kejuruteraan
  • Kecekapan Backplane Dwi-Voltan: Dengan menggunakan kedua-dua 5V dan 24V DC dari backplane, pemproses mengoptimumkan pengagihan kuasa merentasi bas 1769. Reka bentuk ini meminimumkan penjanaan haba dalam rak, memanjangkan hayat operasi modul I/O bersebelahan.
  • Pemasangan Rel DIN Jejak Kecil: Reka bentuk modular tanpa kipas dipasang terus pada rel DIN standard 35mm. Ini mengurangkan kos penutup dan memudahkan pemasangan dalam kabinet kawalan berketumpatan tinggi di mana ruang adalah terhad.
Soalan Lazim
  • Adakah unit 1769-L35E ini 100% Baru?